YATAK TEMİZLİĞİ

Günümüzün yaklaşık 8 saatini uyuyarak geçirdiğimizi varsayarsak, yataklarımızda sıkılıkla kirlenebilir. Her ne kadar nevresim, çarşaf, alez gibi destekleyici ürünleri kullanılsa da mayt dediğimiz gözle görülmeyen ve vücudumuzdaki deriler ile beslenen zararlı bakteriler yataklarımızda oluşur. Kimi zaman küçük çocuklu ailelerde veya yaşlı ve hastaların bulunduğu evlerde yataklara idrar kaçırma olayları meydana gelir. Ne kadar deterjanlarla silinse de idrar kokusu kolay kolay geçmez.

Toplum olarak yatak temizliğine yeterinde hassasiyet göstermemekteyiz. Yatakları silmek, nevresimleri ara ara değiştirmek yatak temizliği için yeterli değildir. İnsan derisi döküntü yapar. Özellikle uyurken yatağa sürtünmeden dolayı bu döküntü fazlalaşır. Deri döküntüleri yatak bakterilerinin üremesini ve çoğalmasını sağlar. Yataklar bu nedenle bakteri ve akar yuvası haline gelir. Mite – Akar temizliği yalnızca profesyonel makine ve şampuanlarla yapılabilir. Yataklarınızı temizletmek istediğinizde web sitemizi kullanarak Bağcılar koltuk yıkama firmaları ile iletişime geçebilirsiniz.

Müşterilerimizin en çok sordukları soru; koltuk yıkama nasıl yapılır? Kısaca anlatalım. Koltuklar bolca toz, kir, akar ve mite depolamaya uygun eşyalardır. Her evde mutlaka bulunan ve temizlikleri için çok uğraşılan eşyaların başındadır. İçinde sünger barındırıyor olmalarından dolayı silindiğinde bu sünger çamur haline dönebilmektedir. Bu nedenle koltuğu silmek ile yıkamak arasında büyük temizlik farkları oluşmaktadır. Koltuk silmek yanlış, yıkamak doğru bir temizlik işlemidir.

Şimdi aşamaları anlatalım.  personelimiz makineler ve tüm şampuanları ile evinize gelerek koltuk kumaş tespitini yapar. Döşemenin cinsine uygun şampuanı seçerek makineye gerekli karışımları koyarak koltuk yıkama işlemine başlarlar. Koltuğun hassasiyetine uygun bir makine ile fırçalama yaparak kirleri kustururlar. Göz ile yapılan kontrol sonrası kalan lekeler tespit edilerek uygun leke çıkarma ürünleri ile leke çıkarma işlemi uygularlar. Kir ve lekeleri temizlenen koltuğun tüm kumaş yüzeyine su püskürtme ve vakumlama özelliği bulunan bir makine ile yıkama işlemini uygularlar.

TAŞYAKA KOLTUK YIKAMA

05374981862