Vizyonumuz

• Uzmanı tarafından uygulanan işlemler neticesinde sürekli portföyümüzü genişlettik.
• Sonuç odaklı çözümler ile zoru başarıp her noktaya ulaşabildik.
• Garantili ve güler yüzlü hizmet sunumu ile sayısız tebriklere hak kazandık.
• Hızlı ve pratik çözümler ile daima yanınızda olmaya kararlı bir şekilde devam edeceğiz.

Misyonumuz
Müşterilerimize en mükemmel temizliği sunmak FETHİYE PROFESYONEL KOLTUK YIKAMA hizmetinde Türkiye’nin en kaliteli hizmetini sunan firmalardan biri olmak.

Vizyonumuz
Sektörün en gelişmiş teknolojileri, en kaliteli malzemelerini kullanarak deneyimli personellerle maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak.

Kalite Politikamız
Koltuk yıkama hizmetimizde kalite bilincini sistematik ve düzenli bir şekilde sağlamak üzere Toplam Kalite Yönetimi 'ni yaşam şekli olarak benimsemek ve gereklerini yerine getirmektir.
TEMİZLİK firmaları arasında güvenilir ve lider firmalardan bir olan Halıfleks Yıkama KOLTUK yıkama ev temizliği inşaat temizliği yorgan yıkama stor perde yıkama ev ilaçlama hizmetleri sunun Firmamız.
Sektörün en son teknolojisine sahip tam otomatik halı yıkama makinaları, halı sıkma-kurutma makinaları ve halı paketleme makinaları ile profesyonel halı yıkama uzmanlarıyla kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız.
Temizlik alanındaki son teknolojileri ve piyasanın en kaliteli ürünlerini kullanarak müşteri memnuniyeti esasına göre yıkanan halılarınız firmamızda aşağıdaki aşamalardan geçerek en dip noktasına kadar temizlenmektedir.